TO JEDNO URZĄDZENIE STWORZONE Z MYŚLĄ NIE TYLKO O UPIĘKSZANIU, ALE I O LECZENIU SPRAWI, ŻE ZAOFERUJESZ SWOIM KLIENTOM WACHLARZ SKUTECZNYCH ZABIEGÓW I TERAPII KOSMETYCZNYCH. BEAUTYPAD PRO 3.0 SKŁADA SIĘ Z WYGODNEGO PANELU STERUJĄCEGO I DWÓCH GŁOWIC. JEST INTUICYJNE I PROSTE W ZASTOSOWANIU.

PLAZMA

SPEKTAKULARNY LIFTING BEZ SKALPELA

Metoda plazmowa to aktualnie najbardziej innowacyjna i skuteczna alternatywa dla chirurgii plastycznej. Pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty bez wysokich nakładów finansowych i długiego okresu rekonwalescencji.

NA CZYM POLEGA TECHNIKA PLAZMOWA?

Plazma jest czwartym stanem skupienia, w naturze powstaje np. w czasie burzy w trakcie uderzenia pioruna. Urządzenie Plazma Pad 3.0 wykorzystuje prawa fizyki, aby odtworzyć ten efekt w czasie zabiegu. Wiązka Plazmy przypomina gaz, powstaje na niewielkim obszarze między igłą urządzenia a skórą pacjenta. Ma bardzo wysoką temperaturę – aż 1500 °C – co sprawia, że skóra w tym miejscu natychmiast odparowuje. Zabieg przebiega punktowo, bez naruszenia głębszych warstw skóry. Nie wymaga specjalnych przygotowań i trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Wskutek wysokiej temperatury tworzą się mikrostrupki, które muszą same odpaść. Po okresie regeneracji skóra może być zaczerwieniona i wymaga fotoprotekcji. Rezultaty zabiegu są spektakularne, a szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że metoda ta cieszy się coraz większą popularnością.

MAKIJAŻ

PERMANENTNY

Dzięki wykorzystaniu tradycyjnego systemu kartridży igłowo-dyszowych oraz niezwykle elastycznych i cienkich igieł możemy wykonać makijaż szybciej i bardziej precyzyjnie.

Kartridż stabilizuje igły, zapewniając optymalną głębokość nakłuć, bez drgań. Ma on również pozytywny wpływ na pełne osadzanie się pigmentu w skórze. System ten spełnia najwyższe, europejskie standardy higieny i bezpieczeństwa. Wszystkie te aspekty ułatwiają pracę linergistom i pozwalają na osiągnięcie perfekcyjnego efektu końcowego.

Pigmentacja medyczna skóry głowy to skuteczna metoda walki z miejscową utrata włosów, zakolami i łysieniem. Ten wstydliwy problem dotyka nie tylko wielu mężczyzn, ale i kobiety. Jest powodem stresu, kompleksów i niekomfortowego samopoczucia. Medyczny makijaż permanentny to również odpowiedź na widoczne blizny nabyte w wyniku urazów mechanicznych czy oparzeń. Dzięki metodzie LCN Scalp Pigmentation linergista może zniwelować problem ubytków, tworząc wrażenie optycznego zagęszczenia. Do pracy stosuje się sterylne, jednorazowe igły i najwyższej jakości barwniki, za pomocą których rysuje się maleńkie punkciki imitujące włosy. Jest to idealne rozwiązanie dla cienkiego i rzadkiego porostu włosów.

Ta technika nie wymaga zabiegu chirurgicznego i zapewnia bardzo dobre wyniki optyczne już po jednym zabiegu.

Czwarta funkcja BeautyPad Pro 3.0 na stałe zagościła w menu zabiegowym salonów kosmetycznych oraz klinik medycyny estetycznej. Mezoterapia igłowa, bo o niej mowa, jest rozwiązaniem na wiele bolączek, z jakimi borykają się nasi klienci. Stosowana w celu stymulacji kolagenu i elastyny. redukcji zmarszczek, poprawy gęstości skóry, poprawy owalu czy konturu twarzy. Wykorzystanie jałowych micronasadek wyposażonych w 20 cienkich igieł ze stali nierdzewnej, umożliwia wprowadzenie składników aktywnych w głąb skóry, wpływając na jej natychmiastową przebudowę. Skóra staje się napięta, jędrna, a zmarszczki i rozstępy znikają